/ دکتر سعید میرزایی / مقالات / بهترین هزینه بلیچینگ دندان در سال 1402
۵ دقیقه

5 / 5. 1

هزینه بلیچینگ دندان

بهترین هزینه بلیچینگ دندان در سال 1402

آنچه می خوانید...

هزینه بلیچینگ دندان چه قدر است؟ این سوال اصلی ترین موردی است که همه قبل از انجام کار بلیچینگ از پزشک خود می پرسند. لازم به ذکر است که هزینه این کار، مانند تمامی کارهای زیبایی به نسبت ترمیم دندان کمی بیشتر است و بستگی به پزشک دارد؛ در ادامه این نوشته توضیحات بیشتری را درباره عواملی که بر روی هزینه بلیچینگ در سال 1402 تاثیر دارند به شما ارائه خواهیم داد.

هزینه بلیچینگ دندان در سال 1402

هزینه بلیچینگ دندان در سال 1402

یکی از بهترین روش های سفید کردن دندان استفاده از بلیچینگ دندان می باشد، که هزینه مناسبی نسبت به سایر روش های سفید کردن دندان دارد، هزینه ای که برای این کار زیبایی دندان در نظر گرفته می شود به عوامل مختلفی بستگی دارد، در سال 1402 به دلیل بالا رفتن هزینه کارهای زیبایی، هزینه بلیچینگ نیز نسبت به سال قبل بالاتر رفته است، می توانید برای دریافت هزینه دقیق بلیچینگ دندان و ویزیت شدن از طریق شماره های درج شده در همین سایت با دکتر سعید میرزایی تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ماندگاری بلیچینگ دندان

عوامل موثر بر هزینه بلیچینگ دندان

قبل از هر چیزی مراجعه به متخصص دندانپزشکی و زیبایی دندان ها در اولویت است زیرا؛ برای دریافت اطلاعات دقیق از هزینه باید دندان های شما ویزیت شده و ایرادات گفته شود زیرا؛ این مورد اصلی ترین مورد در تعیین هزینه های بلیچینگ است. در ادامه سایر عوامل تاثیر گذار بر بلیچینگ دندان را برای شما شرح خواهیم داد:

تعداد جلسات بلیچینگ دندان

 با توجه به رنگ دندان ها و میزان تغییراتی که ایجاد شده، بلیچینگ دندان ممکن است بین 2 الی 3 جلسه نیاز به تکرار داشته باشد که همین موضوع باعث تعیین هزینه تمام شده بلیچینگ دندان خواهد شد و نیاز به تشخیص و ویزیت شدن توسط پزشک دارد.

موقعیت مکانی مطب دکتر

این موضوع که مطب پزشکی که قصد انجام بلیچینگ را نزد او دارید در کدام شهر و در چه منطقه ای قرار دارد می تواند بر هزینه بلیچینگ دندان تاثیر گذار باشد، معمولا پزشک هایی که در شهر های بزرگ هستند هزینه بیشتری را دریافت میکنند و همچنین هرچه مطب پزشک در مناطق معروف شهر باشد امکان بالا رفتن هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه بلیچینگ دندان به چه عواملی بستگی دارد؟

تخصص و مهارت دکتر

هرچه تخصص و مهارت دکتر بیشتر باشد و این عمل زیبایی را با دقت بیشتری انجام دهد، هزینه بالاتری را نیز از شما دریافت می کند، البته در این صورت دندان های زیباتری را نیز برای شما ایجاد خواهد کرد.

برند و نوع موادی بلیچینگ

اینکه برای بلیچینگ از چه موادی و با چه برندی استفاده شود می تواند تاثیر زیادی بر روی هزینه داشته باشد زیرا؛ اگر برند معتبری باشد و توانایی سفید کنندگی بیشتری داشته باشد هزینه بیشتری را نیاز دارد و اگر مراحل بلیچینگ دندان با مشکل مواجه شود هزینه آن نیز بیشتر می شود.

تعداد دندان هایی که باید بلیچینگ شوند

هر دندان و موقعیت قرارگیری آن می تواند هزینه متفاوتی را برای بیلچینگ داشته باشد، تعداد دندان هایی که قصد بلیچینگ کردن آن ها را دارید هرچه بیشتر باشد، هزینه بیشتری باید پرداخت کنید.

تاثیر بیمه بر هزینه بلیچینگ

معمولا بیمه های دولتی مانند تاین اجتماعی و … هزینه های انجام کارهای زیبایی را پرداخت نمی کنند، بعضی از بیمه های تکمیلی نیز ممکن است پوشش هایی در این باره و برای هزینه های زیبایی دندان داشته باشند، که بهتر است ابتدا قرارداد خود را بررسی کرده و بعد از مطمئن شدن از پرداخت تمام یا بخشی از هزینه ها از پزشک مدارک لازم را تحویل بگیرید.

هزینه های جانبی

علاوه بر موارد بالا، هزنیه های جانبی را نیز باید برای بلیچینگ پرداخت کنید، این هزینه ها شامل ویزیت، مشاوره دندانپزشک، و مواردی که بعد از انجام بلیچینگ باید در خانه استفاده کنید می شود.

بیشتر بخوانید: عوارض بلیچینگ دندان

هزینه سفید کردن دندان

خلاصه مطلب

هزینه بلیچینگ بسته به عوامل گوناگونی است و برای دریافت هزینه دقیق آن باید به پزشک مربوطه مراجعه کنید زیرا، قبل از انجام بلیچینگ باید پزشک نوع دندان ها و میزان مشکل آنها را معاینه کرده و بعد از آن هزینه دقیق را برای شما مطرح کند. بهترین دکتر برای انجام کار بلیچینگ در تهران و در محدوده بلوار شهران، دکتر سعید میرزایی می باشد، برای دریافت اطلاعات دقیق از هزینه و ویزیت شدن می توانید از شماره های ذکر شده در سایت با ایشان تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *