/ دکتر سعید میرزایی / طرح لبخند / لمینت متحرک دندان
۸ دقیقه

4 / 5. 2

لمینت متحرک دندان

لمینت متحرک دندان

آنچه می خوانید...

هرگز راهی سریع‌تر، ساده‌تر یا راحت‌تر از راه‌حل لمینت متحرک دندان برای بهبود لبخند شما وجود نداشته است. لبخند شما بخش بسیار مهمی از ظاهر کلی شما است. وقتی دندان‌هایتان خوب به نظر می‌رسند، احتمال بیشتری وجود دارد که آن‌ها را به رخ بکشید، که می‌تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و درک مردم از شما را بهبود بخشد.

لمینت متحرک

ما در دنیای لبخند هالیوودی زندگی می کنیم. این بدان معنی است که هر کسی که می‌شناسید به دنبال راهی برای داشتن لبخندی بهتر، زیباتر و سفیدتر است. متأسفانه، برای بسیاری از مردم صرف هزینه برای به دست آوردن یک لبخند زیبا واقعاً امکان پذیر نیست. اسنپ آن اسمایل (Snap-On Smile) یا لمینت متحرک، یک روش استفاده آسان و بدون درد برای شما است. تا لبخند زیبایی را که همیشه می خواستید به دست آورید. و همچنین مقرون به صرفه است.

لمینت متحرک دندان چیست؟

به عبارت ساده، لمینت متحرک یکی از سریع ترین و موثرترین روش های دندانپزشکی زیبایی است که تا کنون ایجاد شده است. ساخته شده توسط یک دندانپزشک زیبایی، برای بیماران، که می توانند لبخند هالیوودی داشته باشند. بدون آنکه هزینه زیادی بپردازند.

در این روش مجموعه جدیدی از دندان ها ایجاد می شوند که با چفت شدن آنها در جای خود روی دندان های فعلی شما قرار می گیرند. تنها با دو مراجعه سریع و بدون درد به مطب، می توانید لبخندی زیبا و جدید داشته باشید.

این نوع ترمیم بدون نیاز به آماده سازی یا تغییر ساختار دندان و یا نیاز به اباتمنت سیمانی می تواند برای توانبخشی زیبایی استفاده شود. پروتزی که با نام لمینت متحرک دندان یا Snap on Smile شناخته می شود کاملا راحت در نظر گرفته می شود. و می تواند توسط بیمار خارج شود. در عین حال ماندگاری این پروتز با در نظر گرفتن آناتومی هر دندان موجود حاصل می شود.

کاندید مناسب لمینت متحرک دندان

لمینت دندان یک راه حل مقرون به صرفه و متحول کننده زندگی برای بیماران در هر سنی است. برای گرفتن یک Snap-On Smile به سادگی نیاز به دو ویزیت کوتاه مدت بدون درد و بدون سوراخ کردن، بدون ضربه زدن و بدون تغییر در ساختار دندان است. این یک انتخاب عالی برای:

  • شکاف، کج بودن، لکه دار شدن یا از دست دادن دندان ها
  • کسانی که کاندیدای خوبی برای ایمپلنت یا بریج دندان نیستند
  • هر کسی که دوست دارد یک لبخند متحول کننده بدون هزینه و ناراحتی از روش های پیچیده و تهاجمی دندانپزشکی داشته باشد.
  • هر کسی که یک پروتز پارسیل متحرک قدیمی دارد و می‌خواهد یک جایگزین زیبا و راحت‌تر داشته باشد.

مزایای لمینت متحرک دندان

لمینت متحرک یک نوع دندانپزشکی زیبایی محبوب به سه دلیل اصلی است: بدون درد، مقرون به صرفه و سریع. از آنجایی که اسنپ آن اسمایل مستقیماً روی دندان‌های طبیعی شما تأثیر نمی‌گذارد. نیازی به استفاده از سوراخ کردن، کشیدن یا بیهوشی ندارید. این یک مزیت بزرگ برای هر کسی که از درد دهان بیزار است.

در نهایت، یکی از مزایای مهم لمینت متحرک، نتایج فوری است که خواهید دید. کل فرآیند فقط دو نوبت طول می‌کشد. یکی برای برداشتن اثری از دهان شما و دیگری برای قرار دادن آن در جای خود. هیچ زمان بهبودی وجود ندارد و این روند معمولاً فقط چند هفته کوتاه طول می کشد. این به ویژه برای هر کسی که می خواهد لبخند خود را فورا بهبود بخشد عالی است!

معایب لمینت متحرک دندان

البته اسنپ آن اسمایل راه حلی برای همه نیست. برخی از معایب وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این محصول برای شما مناسب است، در مورد آنها بدانید. در مرحله اول، مهم است که توجه داشته باشید که شما نمی توانید به صورت جزئی لمینت متحرک دندان بسازید. اگر فقط به دنبال پوشاندن یک یا دو دندان شکسته یا تغییر رنگ هستید، ممکن است نخواهید یک مجموعه کامل از دندان مصنوعی را روی لبخند خود قرار دهید.

علاوه بر این، لمینت متحرک به صورت یک تکه طراحی شده است. این بدان معنی است که هیچ شکاف قابل مشاهده ای بین هر دندان وجود ندارد که می تواند برای برخی افراد جذاب نباشد. عاقلانه است که قبل از هر چیزی به افراد دیگری که اسنپ آن اسمایل دارند، نگاهی بیندازید، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که آیا این ظاهر یکی از مواردی است که قدردان آن هستید یا خیر.

در نهایت، لمینت متحرک به اندازه سایر درمان های دندانپزشکی زیبایی دوام نمی آورد. اکثر آنها 2 تا 5 سال قبل از اینکه نیاز به تعویض داشته باشند دوام و ماندگاری دارند. در حالی که سایر درمان ها بسیار طولانی تر هستند (برای مثال روکش ها با مراقبت مناسب می توانند تا 15 سال دوام بیاورند). لمینت متحرک در ابتدا ارزان‌تر است، هزینه هر جایگزینی می‌تواند به مرور زمان افزایش یابد.

فرآیند انجام لمینت متحرک دندان

معمولاً فقط 2 جلسه ساده، کوتاه و بدون درد بدون دریل یا روش تهاجمی طول می کشد تا لمینت متحرک نهایی شما انجام شود.

جلسه اول

قبل از انجام اسنپ آن اسمایل، دندانپزشک دندان های شما را ارزیابی می کند و به تمام سوالات و نگرانی های شما در مورد Snap-on Smile پاسخ می دهد. در بسیاری از موارد، تمیز کردن عمیق مورد نیاز است. به خصوص اگر جرم دندانی دارید که بر روی برازش غیرفعال لمینت متحرک نهایی شما تأثیر می گذارد. قالب های سیلیکونی برای قوس های بالا و پایین توسط دندانپزشک گرفته می شود.

جلسه دوم

 این شامل تنظیمات نهایی و امتحان کردن لمینت متحرک شما است. دندانپزشک زیبایی تمام دستورالعمل های مراقبت از آن را به شما ارائه می دهد.

اگر در مورد لمینت دندان سؤالی دارید یا می خواهید برای مشاوره برنامه ریزی کنید، لطفاً فرم زیر را پر کنید. به یاد داشته باشید، شما تنها دو ملاقات کوتاه و بدون درد با یک لبخند زیبا جدید فاصله دارید.

  • سایه و سبک لبخند جدید را انتخاب کنید. (در مورد رنگ مناسب لمینت دندان بیشتر بخوانید)
  • از دهانتان اثری گرفته شود.
  • برای نصب دندان های جدید خود به مطب بازگردید.
  • دندان های خود را در جای خود محکم کنید و از لبخند و ظاهر بهبود یافته خود لذت ببرید.
نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
پیام
پیام شما با موفقیت ارسال شد!
پیام خود را مجددا ارسال کنید.

نکات مهم در مورد لمینت متحرک دندان

لمینت متحرک باید روزانه مراقبت و تمیز شود، همچنین باید آن را در شب حذف کنید. باتوجه به دفعات استفاده و مراقبت از آن معمولاً 2 تا 4 سال دوام می آورد. با این حال، هر گونه تغییر در شکل اصلی دندان شما مانند پر کردن یا روکش می تواند باعث عدم تناسب یا حتی باعث شود شما نتوانید دوباره از لبخند فوری فعلی خود استفاده کنید.

اسنپ آن اسمایل یک روش دندانپزشکی برگشت پذیر است که هیچ مشکل دندانی را برای همیشه برطرف نمی کند، اما برای بهبود ظاهر لبخند استفاده می شود.

از آنجایی که روی دندان های اصلی شما قرار می گیرد، Snap-on Smile ممکن است کمی حجیم تر از دندان های طبیعی شما باشد که برای راحت شدن به خصوص در هنگام صحبت کردن باید چند روز تمرین کنید.

لیمنت متحرک دندان سبک وزن است و می تواند شکسته یا خرد شود، بنابراین برای افرادی که دندان قروچه دارند توصیه نمی شود.

خلاصه کلام

لمینت متحرک دندان یا اسنپ آن مقرون به صرفه است و می تواند یک روش تغییر دهنده زندگی باشد. که حتی اگر لکه، دندان از دست رفته، دندان شکسته یا تغییر رنگ دندان دارید، به شما اعتماد به نفس را در مورد لبخندتان باز می گرداند.

همچنین برای همه کسانی که دوست دارند یک لبخند هالیوودی داشته باشند و نمی توانند هزینه روکش دائمی را بپردازند یا نمی خواهند روش های پیچیده و طولانی دندانپزشکی مانند روکش ها، تاج ها، بریج ها یا ایمپلنت ها را داشته باشند، انتخابی عالی است.

دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *