/ دکتر سعید میرزایی / مقالات / قیمت لمینت دندان ۱۴۰۲
۵ دقیقه

5 / 5. 3

هزینه لمینت دندان

قیمت لمینت دندان 1402

آنچه می خوانید...
قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان در ایران بصورت رقابتی است. شما می توانید از یک کلینیک به کلینیک دیگر با تغییر قیمت ها روبرو شوید. به همان اندازه که حرفه ای بودن و کیفیت روکش های دندان مهم است، قیمت لمینت هم برای افراد معیار مهمی است. هزینه دقیق لمینت پس از ارزیابی اولیه که نیازهای شخصی شما و نوع کار مورد نیاز شما را تشخیص می دهد، تعیین می شود.

اغراق آمیز نیست اگر بگوییم ونیرها زندگی شما را تغییر می دهند. در حالی که هزینه روکش می تواند بسیار بالا باشد، بسیاری از مردم متوجه می شوند که این روش چنان اعتماد به نفس زیادی به آنها می دهد که کاملاً ارزشش را دارند.

از آنجایی که لمینت ها گران تر از بقیه هستند، ما به شدت توصیه می کنیم که لمینت‌ها روی سطح دندان جلویی اعمال می شود تا به عنوان قسمتی قابل مشاهده باشد. هزینه لمینت دندان بسته به مواد مورد استفاده، تعداد دندان های لمینت شده، هزینه دندانپزشک، سیاست های کلینیک های دندانپزشکی و غیره متفاوت است.

قیمت لمینت دندان به چه عواملی وابسته است؟

هزینه لمینت دندان به طیف وسیعی از عوامل از جمله:

 • چه تعداد از دندان های شما به لمینت نیاز دارند. (هر چه تعداد بیشتری داشته باشید، هزینه آن بیشتر می شود.)
 • وضعیت دندان های شما قبل از استفاده از ونیر (اگر بیماری لثه یا پوسیدگی دندان دارید، قبل از لمینت، باید این مشکلات را برطرف کنید. درنتیجه هزینه بیشتر می شود)

بستگی دارد. مهم است که به خاطر داشته باشید که وقتی صحبت از دندانپزشکی زیبایی و ونیرهای مستقیم لمینت می شود، شما واقعاً همان چیزی را که برای آن هزینه می کنید، دریافت می کنید. روکش ها ممکن است گران باشند. اما، با توجه به اینکه بیشتر ونیرها تقریباً 10 سال دوام می‌آورند، سرمایه‌گذاری اولیه بسیار کمتر از هزینه‌ای است که اکثر ما برای قهوه صبح خود خرج می‌کنیم.

متریال استفاده شده یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت لمینت دندان است.

سایر عوامل موثر بر هزینه درمان عبارتند از:

 • مقدار کار مقدماتی مورد نیاز برای ایجاد پایه بهینه (بیمارانی که از بیماری لثه رنج می برند نیاز به درمان قبلی دارند).
 • پیچیدگی طراحی لبخند: برخی از لبخندها به کار پیچیده تری نسبت به دیگران نیاز دارند. بنابراین کار به نوع لبخند مورد نیاز بستگی دارد.
 • سلامت عمومی دندان و لثه
 • اصلاح عوامل گزش مخرب: ما باید یک نیش هماهنگ و پایدار ایجاد کنیم تا درمان شما تا زمانی که ممکن است ادامه داشته باشد. موقعیت، شکل، کانتور و رنگ دندان ها قبل از درمان
 • رنگ، درخشندگی، ظرافت و فرم لمینت که باید ظاهری طبیعی داشته باشد.
 • چقدر دندان تراشیده شده است.
 • مدت زمان صرف شده برای تراشیدن و آماده سازی دندان هم تاثیرگذار است. (مثلاً دندان نیش به زمان بیشتری نیاز دارد)
 • چقدر دندانپزشک ماهر و با تجربه است
اینستاگرام دکترسعید میرزایی 2

جنس لمینت و قیمت آنها

جنس لمینت دندان انتخاب شده تاثیر زیادی در قیمت تمام شده آن دارد. اگر چه برخی از انواع لمینت ها قیمت بالاتری دارند. اما در اغلب موارد از لحاظ کیفیت و زیبایی که پس از آن ایجاد می‌کنند نیز برتر هستند. و این وجه تمایز آنها است. چهار نوع از لمینت ها شامل موارد زیر می باشد.

 • لمینیت سرامیکی زیرکونیا
 • لمینت دندان فلدسپاتیک
 • لمینت های IPS EMAX
 • لیمینت گلس سرامیکی

مقایسه جنس لمینت ها از لحاظ قیمت

روکش‌های E max گران ترین روکش‌های مورد استفاده در دندانپزشکی زیبایی در ایران هستند. اکثر ستاره های هالیوود از این روش درمانی برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده می کنند.

روکش های زیرکونیا یکی از کاربردی ترین درمان های دندان در دندانپزشکی است که می توانند 10 تا 15 سال دوام بیاورند.

لبخند هالیوودی کامل دهان به طور کلی شامل 20 دندان می شود. لبخند هالیوودی که به عنوان اصلاح لبخند نیز شناخته می شود، یکی از بهترین درمان ها در دندانپزشکی زیبایی است که به طور خاص خط لبخند را بهبود می بخشد.

کاربرد ونیرها

خوشبختانه امروزه با توجه به روش های درمانی متفاوت و رشد علم و با توجه به مجهز شدن تجهیزات پزشکی به راحتی می توان تمام مشکلات دندانی را از روش های مختلف انجام داد امروزه  روش ونیر یکی از روش هایی است که  زیبایی دندان  کمک کرده و به ظاهر فرد لبخندی زیبا می بخشد و باعث جذابیت فرد به هنگام لبخند می شود .

در واقع زیبایی از مهم ترین عواملی است که بسیار تاثیر گذار است. و این زیبایی توانسته تاثیر بر تکنولوژی علمی بگذارد. و این هنر یک پزشک است که با توجه به تجربه و علمی که دارد بتواند بر زیبایی افرایش دهد.

خلاصه کلام

لمینت ونیر یکی از درمان های دندانپزشکی ارجح است که با تثبیت ظاهر دندان، ارزش چهره را افزایش می دهد. مطب دکتر سعید میرزایی مجهز به تجهیزات تکنولوژیکی پیشرفته برای ارائه درمان لمینت دندان به مشتریان داخلی و بین المللی خود بدون هیچ دردسری است.

قبل از درمان لمینت ونیر، تمام معاینات اولیه و سوابق پزشکی فرد مورد مطالعه قرار می گیرد. تا اطمینان حاصل شود که بیمار از یک روش دندانپزشکی زیبایی مناسب بهره می برد. همچنین به طور کامل در مورد قیمت لمینت دندان مشاوره داده می شود. قیمت ها با توجه به تعداد دندان هایی که قرار است ساخته شوند، تغییر می کند.

همیشه بهترین دندانپزشک زیبایی را برای لمینت انتخاب کنید. زیرا دندان ها ارتباط مستقیمی با سلامت دارند. و در مورد سلامتی بهتر است کیفیت خدمات را در نظر بگیرید.

با دکتر سعید میرزایی، شما بهترین کیفیت درمان را با قیمتی که می‌توانید بپردازید، دریافت می‌کنید.

دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *