/ دکتر سعید میرزایی / مقالات / دندانپزشک خوب در غرب تهران
۲۸ دقیقه

4 / 5. 11

دندانپزشک خوب در منطقه 5-دکتر سعید میرزایی

دندانپزشک خوب در غرب تهران

آنچه می خوانید...

وقت آن است که یک دندانپزشک خوب در غرب تهران پیدا کنید. شاید شما تازه به این منطقه نقل مکان کرده‌اید یا ممکن است به فکر تغییر دادن دنداپزشک خود باشید. هنگام پیدا کردن دندانپزشک خوب و جدید که مناسب شما باشد، بایدها و نبایدهایی وجود دارد.

ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه نموده ایم

دندانپزشک خوب
.

اگرچه ممکن است انتخاب کلینیک دندانپزشکی در خیابان راحت به نظر برسد یا اینکه به مطب دندانپزشکی که همسایه خود معرفی کرده است بروید، اما در اینجا شما را راهنمایی و تشویق می‌کنیم که برای انتخاب دکتر و کلینیک دندانپزشکی خوب در غرب تهران وقت بگذارید.

دندانپزشک در سلامت دهان و دندان شریک شما است. معاینات معمول دندانپزشکی و درمان توسط دندانپزشک می‌تواند به حفظ سلامت دندان‌ها، دهان، لثه‌ها و جلوگیری از بیماری‌های دندانی کمک کند.

دسترسی سریع به بخش‌های مختلف مقاله

اگر فرصت کافی برای مطالعه این مطلب را ندارید کافیست پادکست زیر را گوش دهید تا خلاصه ‎ای از مطلب را دریافت کنید.

8 نکته برای انتخاب بهترین دندانپزشک تهران

نمی‌دانید چگونه یک دندانپزشک خوب در غرب تهران پیدا کنید یا از کجا شروع کنید؟ آیا در مورد ویژگی‌های مناسبی که باید در نظر بگیرید مطمئن نیستید؟ در اینجا چند فاکتور مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

مشورت با دیگران

با دیگران مشورت کنید.

با ایجاد لیستی از دندانپزشکان بالقوه در غرب تهران شروع کنید. برای انجام این کار، از خانواده، دوستان و سایر ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی درخواست مشاوره کنید. همانطور که لیست خود را محدود می‌کنید، با مطب هر دندانپزشک تماس بگیرید و برای ملاقات و مصاحبه با دندانپزشک وقت مشاوره بخواهید

در مورد اعتبار دندانپزشک تحقیق کنید.

گواهی بورد یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید در انتخاب دندانپزشک در نظر بگیرید. این گواهی به شما می گوید که دندانپزشک آموزش، مهارت و تجربه لازم را برای ارائه مراقبت‌های بهداشتی در دندانپزشکی عمومی دارد. همچنین تأیید می‌کند که دندانپزشک سابقه ادعای قصور یا اقدامات انضباطی را ندارد. می‌توانید دانشکده پزشکی دندانپزشک، بیمارستان آموزشی، گواهینامه‌ها و سابقه تخلفات انضباطی را در وب سایت‌های دولتی پیدا کنید.

تحقیق در مورد اعتبار دندانپزشک
تجربه دندانپزشک

تجربه دندانپزشک را در نظر بگیرید.

هنگام مواجهه با یک بیماری سلامت دهان، تجربه اهمیت دارد. هر چه دندانپزشک تجربه بیشتری در مورد یک بیماری یا روش داشته باشد، احتمالاً نتایج شما بهتر خواهد بود. آموزش‌های لازم برای تخصص‌های دندانپزشکی مانند ارتودنسی و اندودنتیکس (تخصص درمان ریشه دندان) ضروری است. بپرسید دندانپزشک چند بیمار با شرایط خاص شما را درمان کرده است.

ماوراطب

جنسیت را در نظر بگیرید

مهم است که با مرد یا زن بودن دندانپزشک خود احساس راحتی کنید، زیرا باید به طور واضح در مورد اطلاعات شخصی خود صحبت کنید. هنگامی که صحبت از انواع خاصی از مراقبت‌های دندانی می‌شود، جنسیت شما نیز یکی از موارد مهم است.  دندانپزشکان در مراقبت از زنان و مردان به گونه‌ای متفاوت مهارت دارند. از دندانپزشک در مورد آموزش‌ها و تجربیات اخیر او به ویژه در رابطه با وضعیت و جنسیت خود بپرسید.

جنسیت دکتر
برقراری ارتباط از راه دور با دکتر

درباره برقراری ارتباط با پزشک از راه دور بپرسید.

دندانپزشکان می‌توانند با استفاده از فناوری ارتباطات از راه دور، از جمله ویدئو دو طرفه، تلفن‌های هوشمند و ایمیل، برخی از بیماران را تشخیص داده و درمان کنند که به آن سلامت از راه دور می‌گویند. این کار جایگزین مراجعه حضوری به مطب نمی‌شود، اما برای بسیاری از افراد مناسب است. بپرسید که آیا دکتر همچین راه ارتباطی با بیمار دارد یا خیر.

سبک ارتباطی را ارزیابی کنید.

دندانپزشکی را انتخاب کنید که با او راحت صحبت کنید و از نیازهای اطلاعاتی شما پشتیبانی کند. هنگامی که برای اولین بار با پزشک ملاقات می‌کنید یک سوال از او بپرسید و نحوه برخورد و واکنش او را ببینید. آیا او از سوال‌های شما استقبال می‌کند و به روش‌هایی که شما متوجه می‌شوید به آن پاسخ می‌دهد؟ دندانپزشکی را پیدا کنید که علاقه‌مند به شناختن شما باشد، اولویت‌های درمانی شما را در نظر بگیرد و به فرآیند تصمیم‌گیری شما احترام بگذارد.

سبک ارتباطی دکتر
خواندن نظرات بیماران

نظرات بیماران را بخوانید.

خواندن آنچه دیگران در مورد یک دندانپزشک می‌گویند می‌تواند بینشی در مورد نحوه انجام دندانپزشکی عمومی توسط دندانپزشک و همچنین نحوه عملکرد مطب دندان‌پزشکی او ارائه دهد. بررسی‌های بیماران معمولا منعکس‌کننده تجربه افراد در برنامه‌ریزی قرار ملاقات، زمان انتظار، محیط اداری و رفتار دوستانه کارکنان مطب یا کلینیک است. شما می‌توانید بیاموزید که بیماران چقدر به دندانپزشک اعتماد دارند، او چقدر زمان را با بیماران خود می‌گذراند و چقدر خوب به سوالات پاسخ می‌دهد.

بدانید که بیمه چه مواردی را پوشش می‌دهد.

پوشش بیمه دندان یک موضوع مهم است. برای دریافت بیشترین مزایای بیمه دندانپزشکی و پرداخت کمترین هزینه برای مراقبت از خود، ممکن است لازم باشد دندانپزشکی را انتخاب کنید که در طرح شما مشارکت دارد. همچنان که دندانپزشکی را از برنامه خود انتخاب می‌کنید، هنوز باید مدارک، تجربه، نتایج و کیفیت بیمارستان را در نظر بگیرید.

پوشش دهی بیمه دندانپزشکی

ساختار دندان انسان

واقعا در مورد اینکه دندان‌های‌تان از چه چیزی تشکیل شده‌اند و چگونه ساخته می‌شوند، چقدر می دانید؟ در زیر آناتومی دندان انسان را می‌توانید به صورت شماتیک مشاهده نمایید.

ساختار دندانها

تاج

گردن

ریشه

عصب و عروق خونی

مینای دندان

استخوان

پالپ دندان

کانال ریشه

لثه

پنج ویژگی دندانپزشک خوب در غرب تهران

 هر کسی می تواند وارد یک دانشکده دندانپزشکی شود، اما فقط تعداد کمی از آنها می توانند به یک دندانپزشک عالی و حرفه ای تبدیل شوند. علاوه بر داشتن دانش یا تخصص در مورد درمان‌ هایی مانند کشیدن دندان عقل، ویژگی‌ های خاصی وجود دارد که دندان‌ پزشک خوب در غرب تهران را از دیگر افراد متمایز می‌کند. در اینجا برخی از ویژگی های عالی یک متخصص قابل اعتماد و توانمند در زمینه دندانپزشکی آورده شده است.

دلایل و مزایای اینکه چرا دندانپزشک شویم؟

آیا به دندانپزشک شدن فکر می کنید؟ مطمئناً دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک فرد بخواهد دندانپزشکی را به عنوان حرفه خود انتخاب کند. این شغلی است که پاداش ها، چالش ها و فرصت های زیادی را فراهم می کند. دندانپزشکان اغلب، سال به سال در صدر فهرست بهترین مشاغل قرار دارند. در اینفوگرافیک روبرو مزایای دندانپزشک شدن و دلایل را بررسی می کنیم.

مزایای دندانپزشک بودن

نشانه های یک دندانپزشک خوب در غرب تهران

رفتن به دندانپزشک می تواند بسیار آزاردهنده باشد، به همین دلیل است که باید از متخصصی استفاده کنید که علایق شما را در دل دارد.  متأسفانه بسیاری از افراد بر روی دیوارها و دفاتر در ساختمان های گران قیمت کور شده اند. صرف اینکه یک دندانپزشک به یک مدرسه شیک رفته است به این معنی نیست که او فرد مناسبی برای مراقبت از شما و نیازهای دندان شما است.

به راحتی شما اهمیت می دهد

یک دندانپزشک خوب برای راحتی جسمی و روحی شما ارزش زیادی قائل است. از همان لحظه ای که وارد دفتر می شوید، متوجه می شوید که محیط به گونه ای طراحی شده است که شما را راحت کند. علاوه بر این، دندانپزشک باید سعی کند تا حد امکان این روش ها را بدون درد انجام دهد. دندانپزشک باید قبل از انجام این عمل اطمینان حاصل کند که شما با این روش راحت هستید. او باید جزئیات را برای شما توضیح دهد تا دقیقا بدانید قبل، حین و بعد از عمل چه اتفاقی خواهد افتاد.

سوال می پرسد و به شما گوش می دهد

یک دندانپزشک می داند که اکثر بیماران او به دانشکده دندانپزشکی نرفته اند. یک متخصص دهان و دندان خوب می داند که برخی از اصطلاحات دندانپزشکی می تواند برای بیمار عصبی کننده باشد. به همین دلیل است که پس از توضیح شرایط شما و تمامی گزینه های موجود، اگر سوالی دارد از شما می پرسد. دندانپزشک باید به نگرانی های شما گوش دهد و تا حد امکان با پاسخ های خود صادق و صادق باشد. به غیر از موارد اورژانسی، دندانپزشک شما باید به شما فرصت دهد تا یا حتی نظر دوم را از یک متخصص دیگر بخواهید.

به وقت و وضع مالی شما احترام می گذارد

مطب های دندانپزشکی بسیار شلوغ هستند و ممکن است هر از گاهی از قرارهای خود عقب بمانند. با این حال، این نباید یک اتفاق عادی باشد. وقتی با دندانپزشک قرار ملاقات می گذارید، او باید سعی کند به اندازه شما وقت شناس باشد. دندانپزشکی که همیشه دیر می دود به وقت بیمارش احترام نمی گذارد. علاوه بر این، دندانپزشک شما باید سعی کند گزینه های درمانی را به شما ارائه دهد که بودجه و بودجه شما را در نظر بگیرد. اگر دندانپزشک به منابع مالی شما احترام نمی گذارد، باید به دنبال شخص دیگری برای درمان باشید.

یا انجمن دندانپزشکی ایران در ارتباط است

انجمن دندانپزشکی ایران اعضای خود را ملزم می کند که سلامت و رفاه بیماران را در اولویت قرار دهند. از دندانپزشکان عضو انتظار می رود در معاملات خود صادق باشند و حق بیمار را برای تصمیم گیری در مورد سلامت دندان خود به رسمیت بشناسند.

پیگیر است

پس از یک روش دشوار، دندانپزشک باید شما را پیگیری کند تا از بهبودی شما مطمئن شود. او همچنین باید با شما تماس بگیرد تا مطمئن شود که از هیچ گونه عارضه ای که می تواند مانع بهبود شما شود، رنج نمی برید.

به کارکنان احترام می گذارد.

شما می توانید از طریق رفتار یک فرد با زیردستان چیزهای زیادی در مورد او بگویید. یک دندانپزشک خوب نسبت به همکاران و کارکنان خود مهربان و محترم است. اگر خلق و خوی کارکنان مثبت باشد، احتمالاً او دندانپزشک خوبی برای کار است.

دندانپزشک غرب تهران

دکتر سعید میرزایی دکترای دندانپزشکی زیبایی در بلوار شهران یک دکتر دندانپزشکی خوب در غرب تهران است که خدمات آن در زمینه التهاب لثه، لمینت دندان، روکش دندان، ایمپلنت دندان، کامپوزیت دندان و درمان پوسیدگی دندان است. فیلم‌های زیر تنها بخشی از نمونه کارهای دکتر سعید میرزایی در کانال آپارت است.

صدای رضایت مراجعه کننده عزیز که پیش دکتر میرزایی لمینت سرامیکی انجام دادند.

خدمات ارائه‌شده توسط دندانپزشک خوب در منطقه 5

لمینت دندان

لمینت‌ها عملکردی مشابه با ونیرهای دندانی دارند، به همین دلیل است که این دو اصطلاح گاهی اوقات به جای هم استفاده می‌شوند. لمینت‌‌ها در واقع شکل پیشرفته‌ای از ونیر پرسلن هستند و هر دو از نظر عملکرد و مزایا تقریباً یکسان هستند، با این تفاوت که لمینت‌ نازک‌‌تر بوده و به اندازه ضخامت لنزهای تماسی است.

 همچنین برای نصب آنها بر روی دندان باید مقدار کمتری از مینای دندان برداشته شود. اگرچه تراش کمتر دندان برای سلامت دندان بهتر است، اما معایبی نیز به همراه دارد، از جمله اینکه عدم تغییر اندازه و شکل دندان ها باعث می‌شود لمینت‌ها ظاهر نسبتا برجسته‌ای داشته باشند و مانند ونیر پرسلن طبیعی به نظر نرسند. همچنین قیمت لمینت‌ها بیشتر از ونیر پرسلن است!

کامپوزیت دندان

کامپوزیت یک اصطلاح کلی است که به معنای ماده ای است که حداقل از دو ماده دیگر ساخته شده است که در صورت ترکیب، قوی تر از آن چیزی است که به خودی خود هستند. مواد درگیر معمولا پرکننده‌های سختی هستند که توسط مواد متفاوتی احاطه شده‌اند که آنها را در حالت جامد به هم متصل می‌کند. کامپوزیت دندان یک روش زیبایی و درمانی در دندانپزشکی است که توسط متخصص ترمیمی و زیبایی با مواد کامپوزیتی انجام می گیرد. این ماده دارای تناژ رنگی متفاوتی از سفید است. یعنی میتوان متناسب با رنگ پوست فرد و یا حتی رنگ دیگر دندان ها، طبیعی ترین رنگ را انتخاب کرد. یک دندانپزشک خوب در غرب تهران می تواند از بهترین مواد برای رفع نقایص دندان های فرد به بهترین شکل استفاده کند.

بریچ دندان

بریج دندان وسیله ای دائمی است که جایگزین دندان از دست رفته یا دندان از دست رفته می شود و از چندین قطعه تشکیل شده است که با هم ترکیب شده اند تا در فضای باز جایی که دندان یا دندان شما قبلا قرار داشته است قرار گیرند. بریج های دندانی جایگزینی برای دندان مصنوعی پارسیل هستند. آنها هم برای اهداف عملی و هم از نظر زیبایی استفاده می کنند و به شما امکان می دهند بهتر غذا بخورید، صحبت کنید و همچنین ظاهر دندان هایتان را بازیابی کنید. بریچ ممکن است از انواع مختلفی از مواد مانند طلا، آلیاژ یا چینی ساخته شود. هنگام جایگزینی دندان جلویی، اغلب ماده انتخابی پرسلن است زیرا می تواند با رنگ طبیعی دندان شما مطابقت داشته باشد.

سه عامل داشتن دندان های سالم و ساختار استخوانی قوی برای حمایت از پل، رعایت بهداشت دهان و دندان برای حفظ وضعیت بریج دندان و از دست دادن یک یا چند دندان دائمی، فرد را کاندیدای خوب برای بریچ می کند.

نام و نام خانوداگی
شماره موبایل
پیام با موفقیت ارسال شد.
مجددا ارسال کنید.

اگر در زمینه دندانپزشکی و انجام تمام خدمات آن نیاز به مشاوره دارید و نمی دانید کدام یک از خدمات برای شما مناسب است، شماره تلفن خود را در فرم زیر وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

روکش دندان

روکش، پوشش یا کلاهکی است که دندانپزشک می تواند روی دندان بگذارد و دندان آسیب دیده یا از دست رفته را به شکل، اندازه و عملکرد طبیعی خود باز گرداند. همچنین روکش می تواند از دندان محافظت کند یا ظاهر آن را بهبود بخشد. روکش دندان روی دندان شما سیمان می شود و قسمت قابل مشاهده دندان را می پوشاند. ممکن است به دلایل مختلفی به روکش دندان نیاز داشته باشید، از جمله:

 • محافظت از دندان ضعیف (احتمالا در برابر پوسیدگی) در برابر شکستن یا نگه داشتن دندان ضعیف در صورت ترک خوردن قسمت هایی از آن.
 • ترمیم دندان شکسته یا دندانی که به شدت فرسوده شده است.
 • پوشاندن دندان های بد شکل یا به شدت تغییر رنگ.
 • پوشش ایمپلنت دندان
 • پوشاندن دندانی که با کانال ریشه درمان شده است.

درمان پوسیدگی دندان

هنگامی که بزرگسالان دندان های خود را از دست می دهند، آنها هرگز به حالت اولیه خود باز نمی گردند. آنها نه تنها توسط اسید تولید شده توسط باکتری در دهان حل می شوند، بلکه ساختار دندانی که با درمان حفره برداشته می شود، بازسازی نمی شود. به همین دلیل، تشخیص زودهنگام و درمان پوسیدگی های دندان توسط دندانپزشک خوب در غرب تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. هر چه زودتر حفره ها و کرم خوردگی دندان تشخیص داده شود، ساختار دندان کمتر برش می خورد. البته دندانپزشک خوب در منطقه 5 تا حد امکان از دندان های خود بیمار محافظت می کند و آسیب را به حداقل می رساند.

پوسیدگی دندان می تواند بر هر سه لایه دندان شما تأثیر بگذارد: لایه بیرونی سخت به نام مینای دندان، لایه میانی به نام عاج و در نهایت مرکز نرمی به نام پالپ که حاوی اعصاب و عروق خونی است. هنگامی که لایه های بیشتری تحت تأثیر پوسیدگی دندان قرار می گیرند، آسیب بیشتری ایجاد می شود که نیاز به درمان بیشتری دارد.

ایمپلنت دندان

اگر می‌خواهید دندان‌های از دست رفته را جایگزین کنید،  شما برای گاز گرفتن یا جویدن غذا در تقلا هستید یا پروتزهایی دارید که می خواهید با یک تعمیر مطمئن تر جایگزین کنید، ایمپلنت دندان یک راه حل طولانی مدت و طبیعی است. ایمپلنت دندان یک پیچ تیتانیومی است که مستقیما در استخوان فک شما قرار می گیرد و جایگزین ریشه دندان از دست رفته می شود. پس از نصب توسط دندانپزشک خوب در غرب تهران، استخوان اطراف ایمپلنت به تدریج به آن جوش می‌خورد و ایمپلنت را محکم در جای خود نگه می‌دارد.

سپس یک دندان کاذب (تاج) که با رنگ و شکل دندان‌های موجود شما مطابقت دارد، در بالای ایمپلنت نصب می‌شود و یک راه حل ثابت و لبخندی طبیعی به شما می‌دهد. اینکه چقدر خوب از ایمپلنت های خود مراقبت می کنید  و اینکه آیا برای قرار ملاقات های تعمیر و نگهداری منظم خود مراجعه می کنید یا خیر، بیشترین تأثیر را بر مدت زمان ماندگاری آنها خواهد داشت.

اگر از ایمپلنت‌های خود مراقبت نکنید، پوششی مشابه آنچه روی دندان‌های طبیعی نادیده گرفته می‌کنید، ایجاد می‌شود. در صورت عدم درمان، این می تواند منجر به عفونت لثه، خونریزی، درد و ناراحتی عمومی شود.

پروتز دندان

یک فرآیند داخل دهانی است که برای بازسازی مشکلات داخل دهان (دندان‌‌هایی که از دست رفته و از دست دادن ساختارهای نرم یا سخت فک و کام) استفاده می‌شود. همچنین پروتز دندان یکی از تخصص‌های دندانپزشکی است که فرد به منظور اعمال پروتزهای دندانی تخصص دارد.  این ابزارهای دندانی شامل ایمپلنت‌‌های دندانی، بریج ها، دندان‌ های مصنوعی و ونیر هستند که برخی از آنها می‌ توانند متحرک باشند و برخی دیگر ثابت، که برای همیشه در دهان باقی می مانند.

پروتزها به دو دسته پروتزهای متحرک و ثابت تقسیم می‌شوند.  پروتزهای نوع دوم بسیار بهتر هستند.  برخلاف پروتزهای متحرک که به عنوان دندان مصنوعی نیز شناخته می شوند، دستگاه های مصنوعی ثابت اغلب از دندان های طبیعی قابل تشخیص نیستند.  ظاهر زیبایی و راحتی کامل چیزی است که دندان مصنوعی نمی تواند آن را فراهم کند. در صورت امکان، دندانپزشک خوب در غرب تهران، همیشه استفاده از پروتزهای ثابت را توصیه می‌کند.

هزینه دندانپزشکی

بلیچینگ دندان

در سال‌های گذشته، بلیچینگ دندان یکی از پرطرفدارترین کاربردهای دندانپزشکی برای زیبا جلوه دادن دندان‌ها بوده است.  بلیچینگ دندان فرآیندی است که توسط دندانپزشک خوب در غرب تهران با کمک ژل‌های سفید کننده دندان برای از بین بردن تغییر رنگ موجود در مینای دندان یا تغییر رنگ ناشی از مصرف بیش از حد چای، قهوه و سیگار در طول زمان انجام می‌شود.

 اگرچه اثر و ماندگاری بلیچینگ دندان در افراد مختلف متفاوت است، اما برای حدود 6 تا 24 ماه دائمی خواهد بود. در طول فرآیند بلیچینگ و حدود 2 هفته پس از انجام این فرآیند، باید از موادی مانند چای، قهوه و سیگار که رنگ دندان‌های شما را تغییر می‌دهند اجتناب کنید.

لیفت لثه

اگر لثه‌های  بیش از حد بالا یا پایین روی محل خط لثه قرار داشته باشند و نارضایتی فرد را فراهم کند، ممکن است به جراحی لیفت لثه نیاز باشد. این روش دندانپزشکی زیبایی به عنوان کانتور یا تغییر شکل لثه نیز شناخته می‌شود. این می‌تواند به فرد کمک کند خط لثه یکنواختی داشته باشد و لبخندی عالی و همچنین از ظاهر دندان‌های متقارن برخوردار شود.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید در افراد متقاضی لیفت لثه وجود داشته باشد، محکم بودن ریشه لثه‌ها است. در صورتی که ریشه لثه محکم نباشد، ممکن است تراشیده شدن لثه‌ها و نمایش قسمت زیادی از دندان‌ها ساختار آن را به خطر بیندازد. سه روش برای لیفت لثه وجود دارد: جراحی لثه، افزایش طول تاج دندان و لیفت لثه با لیزر دندانپزشکی.

اهمیت انتخاب یک دندانپزشک ماهر

انتخاب بهترین دندانپزشک خوب در غرب تهران می تواند تاثیر بسیاری در بهبود شرایط شما داشته باشد . هنگامی که شما به یک دندانپزشک ماهر و با تجربه مراجعه می نمایید، باید بتواند بهترین تشخیص را برای شما بدهد، انتخاب مناسب ترین روش درمانی نیز از مهارت های یک دندانپزشک به شمار می آید. بنابراین برای انتخاب دندانپزشک زیبایی در غرب تهران نهایت دقت را داشته باشید.

سوالات متداول در مورد دندانپزشکی و خدمات ارائه شده در کلینیک دندانپزشکی

منابع:

https://www.healthgrades.com/right-care/oral-health/8-tips-for-choosing-a-general-dentist

https://www.westpointdental.com.au/5-qualities-that-make-a-dentist-stand-out-from-the-crowd/

دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

27 پاسخ

  1. دوست عزیز با شماره تلفن 021-44339673 تماس بگیرید تا به سوال شما پاسخ دادن شود.

 1. سلام. دکتر من پسرم رو بردم دکتر بهم گفتن لبخند لثه ای داره، باتوجه به اینکه دوران بلوغش هست و حساس شده، میخواستم ببینم چه درمانی براش وجود داره؟

  1. وقتی پسرتون لبخند میزنه و بخشی از لثه اون پیدا میشه، اصطلاحا میگن لبخند لثه ای. بالای 12 سال با ارتودنسی و جراحی فک قابل درمان هست ولی حتما باید معاینه بشه. چون ممکنه فقط ارتودنسی کافی باشه

  1. دندون های هر فرد باید قبل از 7 سالگی بررسی بشه حتما. چون هرچی زودتر متوجه هر نوع ناهنجاری بشیم، درمانش سریع تر و راحتر خواهد بود.

 2. دکتر مادر من سرطان داشته ، بردیمش دکتر برای ایمپلنت، ولی گفتن ایمپلنتش نمی کنیم. چرا؟

  1. امیدوارم مادرتون سلامتی اش رو کامل بدست بیاره، شیمی درمانی تراکم استخوان رو کاهش میده و اگه استخوان قوی و محکم نباشه ایمپلنت رو نگه نمیداره.

  1. این امکان وجود داره، شرایط فرد بررسی میشه و برای یک یا چند دندان از لمینت استفاده میشه

  1. دوست عزیز هزینه لمینت بستگی به خیلی چیزها داره، با شماره 44339673-021 تماس بگیرید تا وقت مشاوره تعیین بشه و اطلاعات کافی در اون جلسه به شما داده بشه

 3. سپاس از شما دکتر عزیز، خواهر من دندوناشو پیش شما ایمپلنت کرده عالی بودید، ببخشید جنس کامپوزیت سرامیکی بهتره یا ونی؟

 4. ممنون از این همه اطلاعات خوب و مفیدتون….بهترین جنس روکش برای دندان پوسیده رو لطف میکنید

 5. دکتر من تازه فهمیدم که دو ماهه باردار هستم و میخواستم دندان هایم را کامپوزیت کنم آیا مشکلی نداره برام

 6. آقای دکتر اگر دندان عقلمون نهفته باشد حتماً باید جراحی کنیم و آن را در بیاوریم اگر در نیاوریم دندان عقل را چه اتفاقی برای فک می افتد

 7. سلام
  ببخشید آقای دکتر، میخواستم ازتون بپرسم که ایا بریج میتونه جایگزین دندون مصنوعی بشه یا ایمپلنت رو توصیه میکنید؟

 8. برای سفید شدن دندان ها کدوم راه بیشتر پیشنهاد میشه؟ آیا استفاده از لمینت دندان رو توصیه می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *