۲ دقیقه

0 / 5. 0

پوشش سرامیکی

آنچه می خوانید...

پوشش سرامیکی

آیا می دانید پوشش سرامیکی چیست ؟ در این مقاله می خواهیم در مورد پوشش سرامیکی  و خلق لبخند هالیوودی صحبت کنیم .

همان گونه که می دانید زیبایی امروزه در جوامع ما اهمیت بسیار زیادی دارد همه ی ما همیشه به یک نقاشی زیبا ، منظره ی زیبا و یاحتی یک انسان زیبا توجه می کنیم. امروزه داشتن یک لبخند زیبا یا یک صورت زیبا هم از نظر اجتماعی و هم از نظر عاطفی و هم از نظر اقتصادی حائز اهمیت است به گونه ای که افرادی که دارای چهره ی زیبا و یا حتی لبخندی زیبا هستند در کسب مشاغل بهتر و در کسب نیازهای زندگی موفق ترند .حتی این گونه افراد در انتخاب همسر یا انتخاب دوست نیز موفق تر هستند .ما می توانیم با انجام اعمال ساده از جمله سفید کردن دندان ها و یا چسباندن پوشش های سرامیکی خیلی نازک و بدون تراش لبخند هالیوودی را برای شما به ارمغان بیاوریم .

پوشش سرامیکی چیست ؟

پوشش سرامیکی یک لایه نازک است که روی دندان ها گذاشته می شود. چالش اصلی دندانپزشک زیبایی به این صورت است که دیگر دندانپزشک محافظه کارانه به ما اجازه نمی دهد که دندان های ما تراش بخورد. امروزه سرامیک هایی با استفاده از دستگاه های کامپیوتر و … از جنس سنگ الماس ساخته شده است که دارای  ماندگاری بسیار بالا  و بسیار مقاوم هستند و دیگر نیاز به تراش های خیلی زیاد ندارد . در صورتی که دندان های شما مرتب باشد و یا حتی نباشد خیلی راحت روی دندان های شما گذاشته می شود.

لبخند هالیوودی

مزایا پوشش سرامیکی

  • از مزایای این دندان های سرامیکی ماندگاری بسیار طولانی آنهاست.
  • با استفاده از پوشش سرامیکی دیگر نیاز به تراش خوردن دندان نیست .
  • بسیار زیبا و شفاف هستند .

نتیجه پوشش سرامیکی

بنابراین ما به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید یک لبخند هالیوودی داشته باشید از این سیستم که توسط دندانپزشکی نوین به ارمغان آمده است استفاده کنید .

دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *