/ دکتر سعید میرزایی / مقالات / پلاک دندان آماده
۲ دقیقه

0 / 5. 0

کلینیک متخصص دندانپزشکی

پلاک دندان آماده

آنچه می خوانید...

پلاک دندان آماده

پلاک دندان که در واقع قالبی آماده برای اصلاح طرح لبخند است ، جایگزین مناسبی برای لامینیت دندان یا لمینیت دندان است که برای یک مهمانی و یا جشن چند ساعته مورد استفاده قرار می گیرد .در این مقاله پلاک دندان آماده را توضیح خواهیم داد.

این روش که برای اصلاح طرح لبخند طراحی شده است ، و توسط کلینیک دکتر سعید میرزایی تهیه وتولید می شود ، می تواند زیبایی، درخشندگی و جذابیت را به دندان های شما هدیه کند .

با استفاده از این پلاک که به Snap On معروف می باشد ، می توان دندان های خوش فرم و یک دست داشت ، این تکنولوژی بدون آسیب به دندان های اصلی ، بدون تراش و بدون ایجاد حساسیت برروی دندان ها قرار گرفته و باعث زیبایی آن می شود.

اصلاح طرح لبخند در چند دقیقه

بیشتر افرادی که از دندان های زرد و یا بد فرم خود رنج می برند می توانند از Snap on به عنوان یک روش زیبایی استفاده نمایند ،استفاده از پلاک های دندان آماده بدون محدودیت سنی بوده و افرادی که تمایلی به ارتودنسی و یا لامینیت دندان ندارند می توانند از این تکنیک استفاده نمایند .

کدام روش مناسب تر است ؟

به مراتب روش های دائمی مانند لمینیت ها و پروتز های دندان برای اصلاح طرح لبخند مناسب تر هستند ، اما اگر فردی تمایل به استفاده از پلاک های دندانی برای مدت کوتاهی داشته باشد این روش توصیه خواهد شد ، زیرا هزینه آن بسیار مناسب و نصب آن روی دندان بسیار راحت خواهد بود ، بهترین تشبیه برای پلاک دندان Snap on لنز های رنگی برای چشم است که در مواردی مانند مهمانی و جشن از آن ها استفاده می نمایید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *