صفحه اصلی / مقالات / مزایای لامینیت بدون تراش

0 / 5. 0

۲ دقیقه
اصلاح طرح لبخند

مزایای لامینیت بدون تراش

آنچه می خوانید...

لامنیت های بدون تراش اغلب لامینیت های کامپوزیتی هستند که برای اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار می گیرند. اما مزایای لامینیت بدون تراش چیست؟

لامینیت دندان یک پوشش بسیار ظریف و زیبا است که می تواند آثار تخریبی ظاهر دندان را اصلاح نماید ، دقت در انتخاب رنگ و جنس لامینیت ها باعث می شود که طرح لبخند شما زیبا تر و شکیل تر شود از این رو دریافت مشاوره از دندانپزشک زیبایی باعث می شود که شما انتخابی دقیق تر و نتیجه ای ایده آل تر داشته باشید.

مروزه لمینیت دندان روشی ایده ال و مناسب برای جایگزین کردن ارتودنسی است ، بسیاری از افراد که مورد مناسبی برای ارتودنسی محسوب می شوند می توانند از روش لامینیت دندان برای اصلاح طرح لبخند استفاده کنند  ، لمینیت می تواند بیشترین مشکلات ظاهری دندان را در طول تنها یک جلسه درمان نماید ، این روش که در دندانپزشکی زیبایی کاربرد بسیار زیادی دارد می تواند به رفع بد رنگی ، بد فرمی و پوسیدگی دندان کمک نماید ، دقت در انتخاب دندانپزشک زیبایی برای لمینیت دندان به شما کمک می کند که بهترین نتیجه و ماندگار ترین روش را برای دندان های آسیب دیده و یا بد فرم خود انتخاب نمایید .

اصلاح طرح لبخند

لامینیت بدن تراش

لامینیت های کامپوزیتی بدون تراش دندان و آسیب به مینای آن به دندان ها متصل می شوند و این اقدام با استفاده از مواد همرنگ دندان انجام می شود ، امکان تعیین میزان سفیدی دندان و درخشندگی آن برای خود فرد وجود خواهد داشت و البته معمولا اصلاح طرح لبخند در طول یک جلسه ی ۲ الی ۳ ساعته انجام می گردد .

لامینیت کامپوزیتی که طول عمر بالایی دارد ، برای ترمیم نیاز به قالب گیری نداشته و ترمیم دندان های کامپوزیت شده نیز بسیار ساده خواهد بود .

دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *