/ دکتر سعید میرزایی / مقالات / لمینیت دندان چگونه چسبانده مى شود ؟
۳ دقیقه

0 / 5. 0

لمینیت دندان چگونه چسبانده مى-شود ؟

لمینیت دندان چگونه چسبانده مى شود ؟

آنچه می خوانید...

لمینیت دندان چگونه چسبانده مى شود ؟

لمینیت دندان روشی است اصولی و بسیار اثربخش برای اصلاح طرح لبخند . امروزه آمار مراجعین برای بهره گیری از این روش افزایش چشمگیری داشته و می توان گفت از جمله پرطرفدارترین تکینک های زیبایی در کشورمان است . لمینیت دندان به نحو موثری ظاهر را تغییر داده و زیبایی و جذابیت چشمگیری به صورت می بخشد . به طوریکه تا قبل از اقدام به این کار سایرین متوجه اهمیت خارق العاده دندان ها در زیبایی ظاهری نمی شدند . دکتر میرزایی دندانپزشک و متخصص پروتز های دندانی با ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی ، آثار و نمونه کارهای موفق بسیار زیادی را در امر لمینیت دندان ارائه داده اند . برای مشاهده نمونه کارهای لمینیت دندان دکتر میرزایی اینجا کلیک کنید . حال سوال بسیاری از مراجعین و متقاضیان تکنیک مذکور این است که لمینیت دندان چگونه چسبانده مى شود ؟ در ادامه این بعد از روش دندانپزشکی زیبایی را بررسی می کنیم :

لمینیت دندان چگونه چسبانده مى-شود ؟

خاصیت لمینیت دندان :

همانگونه که تا به حال متوجه شدید ، اجزای لمینیت دندان ظرافت بالایی داشته و خیلی باریک می باشند . به همین دلیل لازم است که با نهایت ریزبینی و توجه بر روی دندان ها قرار بگیرند . در این میان اشخاص زیادی نگران پوسیده شدن دندان های زیرین هستند و به همین دلیل می پرسند : لمینیت دندان چگونه چسبانده مى شود ؟ این افراد  تصور می کنند که فضایی مابین دندان و اجزای لمینیت به جای مانده و موجب تجمع باکتری می شود ، در حالی که اصلا چنین نیست . و این تصور در رابطه با لامینیت دندان غلط و اشتباه است .

نحوه قرارگیری :

پوسته های ظریف و باریک لمینیت که ویژگی همرنگی دندان ها را دارند ، با کمک چسب های به خصوصی به صورت پایدار بر سطح دندان ها چسبانده شده و قبل از قرارگیری لمینیت ها بر روی دندان دندان ها به طور کامل ضد عفونی و شسته می شوند در صورتی که دندان ها به شکل کامل تمیز و عاری از باکتری و میکروب شد ، دندانپزشک با استفاده از چسب های به خصوصی لمینت ها را به درستی بر روی دندان فیکس می نماید . در برخی موارد رنگ دندان های لمینیت شده بعد از چسباندن تعیین می شود و هماهنگ با رنگ پوست و وضعیت چهره طیف رنگیشان انتخاب می گردد .

لازم است بدانید که اجزای لمینیتی به هیچ عنوان با دندان های زیرین خود فاصله نداشته و بی هیچ درزی در محل تعیین شده جای می گیرند به این ترتیب کوچکترین آلودگی وارد فضای بین دندانی نمی شود .

سایر خدمات دکتر میرزایی :

اصلاح طرح لبخند

ارتودنسی

انواع ترمیم های دندان

درمان دندان عقل

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر میرزایی دندانپزشک و متخصص پروتزهای دندانی .

دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *