/ دکتر سعید میرزایی / مقالات / لبخند زیبا با لامینیت دندان
۲ دقیقه

0 / 5. 0

سفیدی دندان

لبخند زیبا با لامینیت دندان

آنچه می خوانید...

لامینیت دندان راهی ساده برای لبخندی زیبا

یکی از بهترین درمان ها برای  اصلاح طرح لبخند ، لامینیت دندان است که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است ، لامینیت دندان بسیار ایده آل و ماندگار است و می تواند زیبایی یک لبخند را به شما هدیه دهد و  تغییرات شگرفی در چهره ی شما ایجاد نماید ، با توجه به اهمیت داشتن لبخند زیبا نیاز است تا شما به یک متخصص و یک دندانپزشک زیبایی مراجعه نمایید . بسیاری از افراد برای داشتن دندان های صاف و مرتب از روش هایی مانند ارتودنسی دندان و البته سایر روش های زیبایی استفاده می کنند . بسیاری از ایرادات ظاهری در دندان ها که ارتباطی با فک نداشته و در واقع فرد را دچار مشکلات و روابط فکی ننموده است با استفاده از لامینیت دندان قابل اصلاح است.

لامینیت راز زیبایی دندان ها

لامینیت ها به عنوان پوشش برای سطح خارجی دندان ارائه شده اند ف به کمک لامینیت می توان رنگ ، سایز ، فرم و ساختار دندان را تغییر داد ، لامینیت ها بسیار ظریف و نازک هستند و با استفاده از رنگ و درخشندگی خیره کننده ظاهر دندان ها را صاف و درخشنده می کنند .

لامینیت ها پوشش هایی ماندگار برای دندان های آسیب دیده، پوسیده و شکسته است اما هیچ گاه جایگزین ارتودنسی نخواهد شد .

آیا لامینیت جایگزین مناسبی برای ارتودنسی است ؟

لامینیت در صورتی مورد استفاده قرار میگیرد که بی نظمی های دندانی اندک ، و فرم ظاهری دندان دچار تخریب شده باشد ، در صورتی که دندان های فرد دچار آسیب های جایگاهی و جلو و یا عقب رفتگی در فک شده باشد نیاز است که تا از روش درمانی ارتودنسی استفاده نمود . دندان های روی هم رفته و بهم ریخته با استفاده از لامینیت قابل اصلاح است اما نیاز به تراش زیاد دندان و یا ضخیم کردن بافت کلی دندان دارد ، از یان رو توصیه می شود که دوره ی های درمان برای اصلاح جایگاه های دندانی را به کار گرفته و بعد از اصلاح جایگاه دندان و مرتب شدن آن ها به کمک لامینیت ها اصلاح طرح لبخند را انجام دهید .

بنابراین اگر شما گزینه ی مناسبی برای لامینیت دندان نباشید این نکته از جانب دندانپزشک زیبایی به شما ارائه خواهد شد و مشاوره های لازم در این خصوص به شما داده خواهد شد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *