/ دکتر سعید میرزایی / دندانپزشکی زیبایی / تعداد دندان های لازم برای لامینیت
۲ دقیقه

0 / 5. 0

اصلاح طرح لبخند

تعداد دندان های لازم برای لامینیت

آنچه می خوانید...

بسیاری از افراد در زمان مراجعه با این شسوال همراه هستند که چه تعداد دندان برای اصلاح طرح لبخند لازم است ، لامینیت دندان ها با توجه به موارد بسیار زیادی انجام می شود و البته تعداد آن نیز یکی از مهم ترین مسائل قبل از انجام کار می باشد.

لامینیت پوشش نازک و طریفی است که با از بین بردن مشکلات ظاهری دندان ، زیبایی و درخشندگی دندان ها را باز می گرداند، و البته باعث بسته شدن منافذ باز دندان، از بین رفتن پوسیدگی دندان ، از بین رفتن شکستگی ها و بد فرمی دندان و در نهایت بهم ریختگی های دندانی می شود .

 

همان طور که می دانید لبخند مهم ترین المان زیبایی صورت می باشد و با توجه به این مساله است که تعداد دندان ها بعد از لبخند زدن مشخص می شود . در حالت کلی نیاز به انجام 10 واحد از دندان ها در هر فک می باشد، اما بسیاری از افراد با تعداد 8 واحد نیز به نتیجه ی ایده آل خواهند رسید .

%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d8%aa-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-5

البته ممکن است لبخند فرد به دلیل شکستگی یک دندان تخریب شده باشد که با اصلاح همان یک واحد نیز مشکلات بر طرف شود و در واقع اصلاح طرح لبخند با یک پالیش ساده و ترمیم دندان شکسته به اتمام برسد .

برخی افراد نیز ممکن است دچار ترک و یا پریدگی در دندان های نیش و یا وسط باشند که در این مورد نیز مشکلات ظاهری با مواد همرنگ دندان اصلاح می گردد و زیبایی گذشته را باز می یابد .

دندانپزشکی زیبایی

در موارد دیگری نیز ممکن است نیازی به لامینیت دندان ها نداشته باشید، این اتفاق زمانی می افتد که دندان ها صاف و مرتب باشند اما دچار زردی و بد رنگی گردیده باشند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر سعید میرزایی

 

دکتر سعید میرزایی

دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *