02 اکتبر

کمترین هزینه بلیچینگ دندان

کمترین هزینه بلیچینگ دندان

عارضه ای که بیشتر افراد امروز با آن مواجه هستند و ممکن است برای هر فردی به وجود آید، زرد شدن دندان ها است که می تواند لبخند فرد را تحت تاثیر قرار دهد. یکی از روش های از بین بردن زردی دندان، استفاده از روش بلیچینگ یا سفید کردن دندان است. هر فردی می تواند با تقبل هزینه بلیچینگ دندان از این روش استفاده کرده و این مشکل را رفع کند.

در گذشته روش های سفید کردن دندان برای بیمار، دردناک بود و باعث ایجاد حساسیت در دندان های فرد می شد. اما روش بلیچینگ دندان با لیزر علاوه بر نداشتن درد و عوارض سفید کردن دندان، می تواند اثرگذاری دائمی نیز داشته باشد.

زرد شدن دندان ها عارضه ای است که امروز بسیاری از افراد با آن مواجه هستند. دکتر سعید میرزایی با داشتن مهارت و تخصص کافی و با استفاده از تجهیزات به روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره و تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های ۰۹۱۲۹۲۶۲۱۹۲ – ۴۴۳۳۹۶۷۳  دکتر سعید میرزایی  تماس حاصل بگیرید. همچنین می توانید از پیج اینستاگرام دکتر سعید میرزایی  دیدن فرمائید.

 عوامل تاثیر گذار در هزینه بلیچینگ دندان

  • تعرفه های دندانپزشکی مربوطه
  • مواد و تجهیزات مورد استفاده و مراقبت های بعد از آن
  • شدت درمان مورد نیاز

 هزینه بلیچینگ دندان

با توجه به معتبر بودن کلینیک دندانپزشکی، هزینه بلیچینگ نیز بیشتر خواهد شد. همچنین تجهیزات مدرن و مهارت دندانپزشک نیز در میزان هزینه ها تاثیر خواهد داشت. یکی دیگر از عواملی که در هزینه بلیچینگ تاثیر دارد این است که شما روش سفید کردن در خانه یا در مطب را انتخاب کنید. این موضوع بستگی به انتخاب خود بیمار دارد. روش سفید کردن در خانه، نیاز به زمان بیشتری برای سفید کردن دارد. اما روش بلیچینگ در مطب، در مدت زمان کوتاهی در حدود 15 تا 30 دقیقه در مطب انجام می شود. ماده مورد استفاده در بلیچینگ نیز در تعیین هزینه درمان تاثیر مهمی دارد.

آیا بلیچینگ عوارض دارد؟

برخی از افراد این باور را دارند که بلیچینگ مینای دندان را از بین می برد، در صورتی که این تفکر اشتباه است. مینای دندان به اندازه قوی است که با انجام این روش از بین نرود. روش بلیچینگ در مطب به دلیل غلظت کم مواد مورد استفاده نسبت به روش خانگی آن تاثیری کمتری بر روی مینای دندان می گذارد.

کمترین هزینه بلیچینگ دندان

کمترین هزینه بلیچینگ دندان

 تاثیر بلیچینگ بر روی دندان های مختلف

بلیچینگ بر روی دندان هایی کامپوزیت و لمینت شده تاثیر ندارد همچنین بر روی دندان های ترمیم شده و دندان های افراد مسن تاثیری نخواهد داشت.

تاثیر سفید کردن دندان و بلیچینگ

از بلیچینگ دندان زمانی استفاده می شود که امکان تمیز کردن دندان ها بیشتر از رنگ طبیعی آن وجود نداشته باشد. بنابراین هر محصول تمیز کننده ای که برای دندان ها استفاده می شود یک سفید کننده بشمار می رود. اما میزان سفید کردن دندان در محصولات تمیز کننده متفاوت است.

بایدها و نباید های استفاده از ژل سفید کننده

  • در زمان استفاده از بلیچینگ از مصرف دخانیات، قهوه، چای، توتون و نوشیدنی های رنگدار پرهیز کنید.
  • بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید.
  • بین هر بار استفاده از ژل سفید کننده نیاز به یک ساعت زمان است.
  • استفاده از ژل سفید کننده برای زنان باردار و شیرده، افراد زیر 16 سال، افراد دیابتی، بیماران قلبی و کسانی که دندان های حساسی دارند ممنوع می باشد.
  • مصرف خوراکی های دارای سیتریک اسید را در طول درمان بلیچینگ، کاهش دهید.
  • سورنگ حاوی ژل را در جای خنگ نگهداری کنید.

از دیگر خدمات زیبایی ارائه شده توسط دکتر سعید میرزایی

کامپوزیت ونیر دندان

لمینت دندان

درباره نویسنده

پروتز دندان | لمینیت دندان | ایمپلنت دندان
دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

پاسخ

چهار × 5 =

Call Now Button