19 اکتبر

لبخند زیبا با لامینیت دندان

لامینیت دندان راهی ساده برای لبخندی زیبا

یکی از بهترین درمان ها برای  اصلاح طرح لبخند ، لامینیت دندان است که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است ، لامینیت دندان بسیار ایده آل و ماندگار است و می تواند زیبایی یک لبخند را به شما هدیه دهد و  تغییرات شگرفی در چهره ی شما ایجاد نماید ، با توجه به اهمیت داشتن لبخند زیبا نیاز است تا شما به یک متخصص و یک دندانپزشک زیبایی مراجعه نمایید . بسیاری از افراد برای داشتن دندان های صاف و مرتب از روش هایی مانند ارتودنسی دندان و البته سایر روش های زیبایی استفاده می کنند . بسیاری از ایرادات ظاهری در دندان ها که ارتباطی با فک نداشته و در واقع فرد را دچار مشکلات و روابط فکی ننموده است با استفاده از لامینیت دندان قابل اصلاح است.

سفیدی دندان
لامینیت راز زیبایی دندان ها

لامینیت ها به عنوان پوشش برای سطح خارجی دندان ارائه شده اند ف به کمک لامینیت می توان رنگ ، سایز ، فرم و ساختار دندان را تغییر داد ، لامینیت ها بسیار ظریف و نازک هستند و با استفاده از رنگ و درخشندگی خیره کننده ظاهر دندان ها را صاف و درخشنده می کنند .

لامینیت ها پوشش هایی ماندگار برای دندان های آسیب دیده، پوسیده و شکسته است اما هیچ گاه جایگزین ارتودنسی نخواهد شد .

آیا لامینیت جایگزین مناسبی برای ارتودنسی است ؟

لامینیت در صورتی مورد استفاده قرار میگیرد که بی نظمی های دندانی اندک ، و فرم ظاهری دندان دچار تخریب شده باشد ، در صورتی که دندان های فرد دچار آسیب های جایگاهی و جلو و یا عقب رفتگی در فک شده باشد نیاز است که تا از روش درمانی ارتودنسی استفاده نمود . دندان های روی هم رفته و بهم ریخته با استفاده از لامینیت قابل اصلاح است اما نیاز به تراش زیاد دندان و یا ضخیم کردن بافت کلی دندان دارد ، از یان رو توصیه می شود که دوره ی های درمان برای اصلاح جایگاه های دندانی را به کار گرفته و بعد از اصلاح جایگاه دندان و مرتب شدن آن ها به کمک لامینیت ها اصلاح طرح لبخند را انجام دهید .

بنابراین اگر شما گزینه ی مناسبی برای لامینیت دندان نباشید این نکته از جانب دندانپزشک زیبایی به شما ارائه خواهد شد و مشاوره های لازم در این خصوص به شما داده خواهد شد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر سعید میرزایی

درباره نویسنده

پروتز دندان | لمینیت دندان | ایمپلنت دندان
دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

پاسخ

11 + شانزده =