10 نوامبر

لامینیت دندان و مراقبت های آن

مراقبت های لازم برای نگهداری لامیینت دندان

افرادی که برای اصلاح طرح لبخند از لامینیت دندان استفاده می کنند، بهتر است برای افزایش ماندگاری لامینیت های دندانی روش های زیر را به کار بگیرند :

1- سعی کنید دندان های خود را به صورت مرتب مسواک کنید . این اقدام مانع از عبور رنگ دانه ها به لامینیت دندان شده و لامینیت شما دچار تغییر رنگ نخواهد شد . بلافاصله بعد از خودن چای یا مواد غذایی حاوی رنگدانه حتما دندان های خود را مسواک کنید تا مشکلی برای آن ها از نظر تغییر رنگ ایجاد نشود .

2- از نخ دندان استفاده کنید، با لامینیت کردن دندان ، ممکن است دندان های شما ضخیم تر از قبل بشود . دقت داشته باشید که کشیدن نخ دندان بیش از گذشته اهمیت خواهد داشت ، هرچند که لامینیت ها باعث تخریب دندان ها نخواهند شد اما شما باید دقت داشته باشید که مراقبت از دندان ها حتی بعد از لامینیت نیز مورد اهمیت واقع خواهد شد .

3- از گاز زدن مواد غذایی سفت مانند سیب و یا تخمه بپرهیزید این اقدام باعث تخریب بافت دندانه ای دندان ها خواهد شد که این امر ظاهر دندان را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be%d9%88%d8%b2%db%8c%d8%aa-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c

به کمک لامینیت دندان می توانید آسیب های ظاهری دندان را از بین ببرید ، معمولا این آسیب ها مانند پوسیدگی و یا تغییر رنگ خواهند بود که می تواند تاثیرات به سزایی در چهره و دندان و لبخند شما داشته باشد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر سعید میرزایی

درباره نویسنده

پروتز دندان | لمینیت دندان | ایمپلنت دندان
دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

پاسخ

5 × پنج =