14 آگوست

رنگ مناسب لمینت دندان

رنگ مناسب لمینت دندان

لمینت دندان یکی از پر طرافدار ترین خدمات در دندانپزشکی می باشد . اما بسیاری از مراجعه کنندگان از رنگ غیر طبیعی لمینت دندان ناراضی می باشند و بیشتر علاقه به طبیعی بودن دندان ها بعد از انجام لمینت دارند ، آیا امکان طبیعی بودن رنگ لمینت دندان وجود دارد ؟ رنگ مناسب لمینت دندان چگونه انتخاب می شود ؟ با ادامه مطلب همراه باشید …

رنگ مناسب لمینت دندان

رنگ مناسب لمینت دندان

انتخاب رنگ مناسب لمینت دندان

هنگامی که اسم لمینت دندان شنیده می شود اغلب دندان هایی بسیار سفید و بیش ار حد بزرگ را به یاد می آورند . در صورتی که لمینت دندان دارای رنگ های مختلفی می باشد . این رنگ های بر اساس رنگ پوست فرد تاثیر در انتخاب رنگ ها دارد . به طوری که افراد با پوست های تیره نباید از لیمنت های بسیار سفید استفاده نمایند ولی افرادی که دارای رنگ پوست سفید می باشند از رنگ های ر.ش لمینت دندان می توانند استفاده نمایند . بنابراین حتما در لمینت دندان ، دندان ها بسیار سفید و غیر طبیعی نمی شوند و بر اساس سلیقه و نیاز مراجعه کننده می تواند رنگ های مختلفی داشته باشد .

علت برجستگی لمینت دندان چیست ؟

غالب گیری لمینت دندان در لابراتوار بسیار مرحله حساسی می باشد . هر چه رنگ لمینت طبیعی تر باشد و غالب نازک تر باشد در نتیجه برجستگی ایجاد شده کم بوده و بیشتر دندان ها فرم طبیعی دارند .

بنابراین تکنیک دندانپزشک ، تجربه دندانپزشک و لابراتورا در اندازه و برجستگی لمینت دندان بسیار تاثیر دارد . بنابراین در هنگام مراجعه به دندانپزشک نهایت دقت را داشته باشید .

دکتر سعید میرزایی متخصص پروتز های دندانی ، یکی از بهترین دندانپزشک در غرب تهران می باشد . جهت دریافت مشاوره از دکتر میرزایی با شماره 02144339673 تماس حاصل نمایید .

چه کسانی از لمینت نمی توانند استفاده کنند ؟

برخی افراد برای انجام لمینت دندان اصلا شرایط مناسبی ندارند و دندانپزشک انجام این جراحی را به آنها توصیه نمی کنند . مانند بیمارانی که مشکل دندان قروچه دارند نباید از این روش برای درمان استفاده نمایند . در مواردی که دندان ها بسیار نامرتب می باشد ، این بیمار نیاز به انجام ارتودنسی دندان دارد . افرادی که دندان های آنها روی یکدیگر قرار دارد و به دندان های بالا فشار وارد می باشد کاندید مناسبی برای لمینت دندان نمی باشد .

همچنین افرادی که مشکل پوسیدگی در دندان های خود دارند ابتدا باید این مشکل را برطرف نمایند و سپس اقدام به انجام لمینت دندان کنند .

هزینه لمینت دندان

یکی از متداول ترین سوالات از دندانپزشکی ها ، هزینه انجام خدماتی همچون لمینت دندان می باشد . برای برآورد هزینه ابتدا لازم است فرد به یک دندانپزشک خوب مراجعه نماید . دندانپزشک ابتدا دندان های بیمار را بررسی کرده و در صورت وجود خرابی و پوسیدگی دندان ها ، این مشکلات را برطرف می نماید . سپس هزینه را به بیمار اطلاع می دهد .

سایر مقالات دکتر سعید میرزائی

لمینیت دندان 

اصلاح طرح لبخند

کامپوزیت دندان 

لمینت سرامیکی

درباره نویسنده

پروتز دندان | لمینیت دندان | ایمپلنت دندان
دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

پاسخ

شانزده + شش =