18 فوریه

دندانپزشک خوب در غرب تهران

دندانپزشک خوب در غرب تهران

از مهمترین موضوعاتی که برای حفظ سلامت دهان و دندان باید به آن توجه کنیم، داشتن یک دندانپزشک خوب است که بتوانیم به او اعتماد کنیم. هنگام انتخاب دندانپزشک باید دقت کنیم تا ناچار نشویم مرتب دکترمان را عوض کنیم. محیط دندانپزشکی معمولاً برای بار اول همراه با استرس است.
یک دندانپزشک خوب علاوه بر اینکه ما را درمان می‌کند، از پرونده‌ی پزشکی و دندانپزشکی ما نیز مطلع است، رفتارهای ما را می‌شناسد و می‌داند چگونه با ما رفتار کند تا استرس‌ ما کاهش بیابد.

دندانپزشک خوب در غرب تهران

انتخاب دندانپزشک

جهت انتخاب بهترین دندانپزشک باید چند نکته را در نظر بگیریم:
• شهر و منطقه‌ی محل سکونت اولین نکته‌ای است که باید در نظر بگیریم به طور مثال اگر در غرب تهران زندگی یا کار می‌کنیم به دنبال دندانپزشک خوب در غرب تهران باشیم.
• یکی از مزایای یک دندانپزشک خوب به روز بودن او و شرکت در دوره‌های مختلف مرتبط با دندانپزشکی و داشتن certificate‌ های مربوط به آنهاست.
• یک دندانپزشک خوب باید اولویت خود را سلامت بیمار قرار دهد و راهنمای بیمار برای درمانهای صحیح، به موقع و با هزینه‌ی منطقی باشد. دندانپزشکان را در جهت پیشگیری کردن و همچنین درمان کردن آموزش داده‌اند.
• دندانپزشک وظیفه دارد ابتدا نیازهای درمانی بیمار را شناسایی کند و سپس بنابر اولویت منافع بیمار شروع به درمان کند.
• دندانپزشک خوب هیچگاه بدون اطلاع از شرایط دندانهای بیمار شروع به کار نمی‌کند و همیشه قبل از انجام هر گونه درمان دندانپزشکی اول از بیمار تقاضا می‌کند که از دندانهای فک بالا و پایین عکس رادیوگرافی تهیه کند و در اختیار او قرار دهد، با وجود عکس OPG باز هم هنگام درمانهای مثل درمان ریشه یا همان عصب کشی اگر نیاز باشد عکس‌های تکی کوچکی نیز با دستگاه مخصوص از دندان بیمار تهیه می‌کند.
• بیمار می‌تواند قبل از انتخاب دندانپزشک بیوگرافی او را مطالعه کند و به اندازه‌ی کافی راجع به او تحقیق کند. اطلاعاتی درباره‌ی محل فارغ التحصیلی دندانپزشک به تصمیم‌گیری بیمار کمک می‌کنند. مسلماً اگر دندانپزشک زیر نظر اساتید برتر با آموزشهای حرفه‌ای تر قرار گرفته باشد در نحوه‌ی درمان بیمار توسط او تأثیرگذار است.
• توصیه‌ی ما به تمام کسانی که به دنبال دندانپزشک خوب در غرب تهران هستند، این است که از سایت دکتر سعید میرزائی دیدن فرمایند، بر کسی پوشیده نیست که مطالعه‌ی مقالات و مشاهده‌ی نمونه‌ کارهای ایشان در پیدا کردن بهترین دندانپزشک به تمام افرادی که قصد انجام هر گونه درمان دندانپزشکی دارند، کمک می‌کند.

برخی  از خدمات دکتر میرزایی

اصلاح طرح لبخند

بیلیچینگ دندان

لمینت دندان

پروتز دندان

ارتودنسی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

درباره نویسنده

پروتز دندان | لمینیت دندان | ایمپلنت دندان
دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

پاسخ

هفت + سیزده =