12 نوامبر

بهترین دندانپزشکی در تهران

بهترین دندانپزشکی در تهران

ایمپلنت دندان یک ریشه دندان مصنوعی است که به فک افتاده است تا دندان یا پل جایگزین شود. ایمپلنت های دندان ممکن است برای افرادی که دندان را از دست داده اند به علت بیماری پریودنتال، آسیب یا دلیلی دیگر مناسب باشد .

بهترین دندانپزشکی در تهران

بهترین دندانپزشکی در تهران

انواع ایمپلنت های دندان

  •  Endosteal (در استخوان): این نوع از ایمپلنت است که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلف شامل پیچ، سیلندر یا تیغه جراحی است ،هر ایمپلنت دارای یک یا چند دندان مصنوعی است ،این نوع ایمپلنت به عنوان یک جایگزین برای بیماران با پل ها یا پروتزهای متحرک استفاده می شود.
  • Subperiosteal (بر روی استخوان): این ها در بالای فک قرار می گیرند. این نوع ایمپلنت برای بیمارانی که قادر به پوشیدن دندان مصنوعی معمولی نیستند و حداقل ارتفاع استخوان دارند استفاده می شود.

کاندیدای ایمپلنت دندان

  • کاندیدای ایده آل برای ایمپلنت دندان در سلامت کلی و بهداشت دهان و دندان است.
  • بهترین کاندیداها دارای بافت های سالم که بدون بیماری پریودنتال هستند.
  • استخوان کافی در فک شما وجود داشته باشد.

روش ایمپلنت دندان چیست؟

این روش یک تلاش تیمی بین شما، و دندانپزشک شما است. دندانپزشک شما با شما مشورت خواهد کرد تا تعیین کنید که کجا و چگونه ایمپلنت شما باید قرار گیرد. بسته به وضعیت خاص شما و نوع ایمپلنت انتخاب شده، پزشک شما یک برنامه درمان مناسب برای پاسخگویی به نیازهای شما ایجاد خواهد کرد.

جایگزین کردن یک دندان تنها اگر دندان یک دایره را از دست ندهید، یک ایمپلنت و تاج آن را می توان جایگزین کرد .
جایگزینی چندین دندان اگر چندین دندان را از دست ندهید، پل های پشتیبانی ایمپلنت می توانند آنها را می توان جایگزین کرد.
جایگزینی تمام دندان های شما اگر تمام دندان هایتان را از دست ندهید، یک پل کامل کامل یا دندان مصنوعی کامل با ایمپلنت می تواند آنها را می توان جایگزین کرد.
تقویت سینوسی کلید موفقیت و با کیفیت استخوان است که ایمپلنت در آن قرار داده می شود. فک بالایی پشتی به طور سنتی یکی از دشوارترین مناطق برای موفقیت ایمپلنت های دندانی به دلیل کمبود و کیفیت کافی و نزدیکی نزدیک به سینوس ها است. تقویت سینوسی می تواند این مشکل را با افزایش سطح سینوسی و ایجاد استخوان برای قرار دادن ایمپلنت های دندانی کمک کند.
اصلاح ريج تغيير شکل در فک بالا يا پايين می تواند شما را با استخوان ناکافی که در آن قرار دادن ایمپلنت های دندانی است را ترک کند. برای رفع مشکل ، آدامس از خط رشته برداشته شده و نقص استخوان را در معرض قرار گرفته می شود. سپس نقص با جایگزینی استخوان یا استخوان پر می شود تا لبه ریخته شود. اصلاح ریج نشان داده شده که به شدت بهبود ظاهر و افزایش شانس برای ایمپلنت  موفق است .

برخی  از خدمات دکتر میرزایی

لمینت دندان

پروتز دندان

بیلیچینگ دندان

اصلاح طرح لبخند

ارتودنسی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

درباره نویسنده

پروتز دندان | لمینیت دندان | ایمپلنت دندان
دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

پاسخ

دو × یک =