12 دسامبر

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو

یکی از روش های مناسب برای جایگزینی دندان هایی که از دست رفته اند ، استفاده از ایمپلنت دندان می باشد . اگر دندان ها جلو به هر دلیلی دچار مشکل شوند علاوه بر جایگزینی ، یکی از روش های مهم در زیبایی دندان می باشد .

شایان ذکر است که بهترین دندان ، دندان طبیعی خود فرد می باشد و هیچ جایگزینی بهتر برای این روش وجود ندارد . اما درصورتی که افراد به هر دلیلی دچار مشکل در دندان های خود شده اند می توانند با استفاده از ایمپلنت دندان اقدام به رفع آن نمایند .

اما مزایای استفاده از ایمپلنت دندان چیست ؟ ماندگاری ایمپلنت دندان به چه صورت می باشد ؟ با ادامه مطلب همراه باشید ….

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان

همانطور که میدانید، اولین اقدام که توسط دندانپزشک صورت می گیرد ، حفظ سلامت دهان و دندان است . به همین علت است که رعایت بهداشت و مراقبت صحیح از دندان ها به منظور پیشگیری از خرابی دندان از اهمیت بالایی برخوردار است .

اما در صورتی که به دلیلی عدم رعایت بهداشت ، تروما ، وارد شدن ربه ، بیماری های لثه و … دچار از دست دادن دندان شوید ، می توانید به داندانپزشک مکراجعه کرده و درصورت صلاح دید پزشک خود اقدام به استفاده از ایمپلنت دندان نمایید .

ایمپلنت چیست ؟

هر نوع از پروتزیی به دلیل زیبایی و یا درمانی در بدن انسان قرار گیرد نوعی ایمپلنت می باشد که با توجه به محل قرار گیری ممکن است جنس های مختلفی داشته باشد .

شایان ذکر است که بدن انسان می تواند سازگاری مناسبی با ایمپلنت دندان داشته باشد . به همین دلیل است که ایمپلنت باعث ایجاد آسیب به فرد نمی شود .

اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت دندان جلو

دندان های جلو به هنگام خندیدن بیشتر از سایر دندان ها نمایان می شوند به همین علت درصورتی که از ایمپلنت دندان جلو برای رفع مشکل استفاده شود منجر به اصلاح طرح لبخند در مراجعه کننده می شود .

ماندگاری ایمپلنت دندان جلو

یکی از مهم ترین موارد تاثیر گذار در ایمپلنت دندان های جلو می توان به کیفیت و ماندگاری آن اشاره نمود  . البته میزان ماندگاری در ایمپلنت دندان ، به ویژه در ایمپلنت دندان جلو به رعایت بهداشت توسط خود فرد بستگی دارد .

ایمپلنت ها به دلیل داشتن استحکام بسیار بالا ، دچار شکستگی و یا لب پر شدن نمی باشد . با وجود این ، اگر به دلیلی دندان ها دچار آسیب شود، به راحتی می توان آن را ترمیم نمود . باید توجه داشته باشید که حتما به یک دندانپزشک خوب مراجعه نمایید تا ایمپلنت دندان شما به بهترین شکل برای شما انجام شود .

جهت دریافت مشاوره و پاسخ به سوالات خود از دکتر سعید میرزایی با شماره 02144339673 تماس حاصل نمایید .

درباره نویسنده

پروتز دندان | لمینیت دندان | ایمپلنت دندان
دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

پاسخ

دوازده + سیزده =

Call Now Button