21 اکتبر

انتخاب نوع لامینیت

یکی از دغدغه های مراجعین برای اصلاح طرح لبخند یا لامینیت دندان ، انتخاب نوع لامینیت می باشد.

معمولا لامینیت ها در دو نوع سرامیکی و کامپوزیتی ارائه می شوند که با توجه به نیاز و انتخاب فرد متقاضی انجام خواهد شد. لامینیت دندان باعث سفیدی درخشندگی و رفع ایرادات ظاهری آن می شود .

لامینیت چیست ؟ لامینیت دندان یک پوسته ی ظریف و هم رنگ با دندان است که می تواند با پوشش قسمت خارجی دندان ها آسیب های وارد شده به آن نظیر  پوسیدگی ، بد رنگی ، ترک خوردگی ، پریدگی  را بر طرف می نماید . این پوشش بسیار زیبا باعث اصلاح طرح لبخند می شود . شما برای داشتن یک لبخند زیبا و ماندگار نیاز به طراحی لبخند خواهید داشت .

%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d8%aa-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86

لامینت ها دارای انواع مختلفی هستند لامینت هایی که از جنس کامپوزیت هستند در داخل مطب ساخته می شود و به آن لامینت های کامپوزتی گفته می شود همچنین لامینت ها ی از جنس سرامیک وجود دارد که در لابراتور ساخته می شود.چون برای گذاشتن لامینت ها دندان ها به مقدار کمی تراش داده می شوند روشی بسیار مناسب برای دندان های جلویی و یا قدامی  است .

بدین ترتیب پزشک با توجه به فرم کلی چهره ، اندازه ی فک و دندان ، رنگ پوست و سلیقه ی شما بهترین طرح لبخند را برای شما در نظر خواهد گرفت ، طراحی لبخند علاوه بر علم پزشکی نیاز به ذوق هنری و تجربه از جانب دندانپزشک زیبایی دارد تا بتوان بهترین نتیجه را از اصلاح طرح لبخند دریافت نمود .

 

درباره نویسنده

پروتز دندان | لمینیت دندان | ایمپلنت دندان
دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

پاسخ

دو × سه =

Call Now Button