01 نوامبر

انتخاب نوع لامینیت دندان

بهترین راه انتخاب نوع لامینیت دندان چیست ؟

برای انتخاب نوع لامینیت دندانی نیاز است تا شما به خوبی نوع لامینت را بشناسید و نسبت به آن تصمیم گیری نمایید ، البته توصیه می شود که شما دقت کافی در انتخاب دندانپزشک زیبایی را داشته باشید تا بدین وسیله با خیالی آسوده اصلاح طرح لبخند را انجام داده باشید .

به کمک لامینیت دندان می توانید آسیب های ظاهری دندان را از بین ببرید ، معمولا این آسیب ها مانند پوسیدگی و یا تغییر رنگ خواهند بود که می تواند تاثیرات به سزایی در چهره و دندان و لبخند شما داشته باشد .

سفیدی دندان

 

انواع لامینیت دندان

لامینیت های دندانی در دو دسته ی با تراش و بدون تراش دندان خواهند بود ، لامینیت های بدون تراش که همان لامینیت کامپوزیتی یا کامپوزیت دندان نامیده می شوند ، می توانند بدون ایجاد آسیب به مینای دندان و بدون نیاز به تراش حتمی دندان ، اصلاحات مورد نیاز را انجام دهد .

لامینیت با تراش

لامینیت های سرامیکی از نوع لامینیت های با تراش است که علاوه بر تراش دندان نیاز به قالبگیری نیز دارد ، بعد از قالبگیری از دندان تراش خورده لامینیت ها آماده شده و بر روی دندان نصب می شود .

برای انتخاب نوع لامینیت شما نیاز دارید تا اطلاعات دقیقی در رابطه با نوع لامینیت داشته باشید ، در این رابطه از مشاوره تخصصی در رابطه با اصلاح طرح لبخند خود را دریغ ننماید.

به این منظور می توانید به دکتر سعید میرزایی جراح و متخصص زیبایی دندان مراجعه کنید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر سعید میرزایی

درباره نویسنده

پروتز دندان | لمینیت دندان | ایمپلنت دندان
دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

پاسخ

چهار + ده =