01 اکتبر

اصلاح طرح لبخند با لامینیت

یکی از مواردی که می تواند باعث اصلاح طرح لبخند شما بشود ، استفاده از لامینیت ها می باشد ، اصلاح طرح لبخند با لامینیت باعث می شود که دندان های شما یک دست، مرتب و زیبا شود و البته این عمل می تواند باعث سفیدی و درخشندگی دندان هایتان بگردد .

امروزه استفاده از لامینیت دندان برای اصلاح طرح لبخند رایج شده است ،ۀ که البته روشی مفید و موثر برای از بین بردن مشکلات ظاهری دندان ها می باشد ، دندان های تخریب شده و آسیب دیده ، دندان های زرد و بد رنگ ، شکستگی ها و پریدگی دندان ها ، روی هم رفتگی و البته بهم ریختگی های دندانی به کمک لامینیت دندان قابل اصلاح است که می تواند تاثیرات بسیار مثبتی را در فرد ایجاد نماید .

%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d8%aa-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-4

لامینیت چیست ؟

لامینیت پوسته یا روکشی است که می تواند از جنس های مختلفی تهیه شود ، لامینیت با قرار گرفتن در بخش جلویی دندان ها باعث می شود تاآثار تخریبی دندان از بین برود. به کمک این روکش ها می توان پوسیدگی ، بد رنگی ، بد فرمی و پریدگی دندان را اصلاح نمود .

البته باید دقت داشت که قبل از قرار گرفتن لامینیت ها روی دندان، آثار پوسیدگی و یا بد رنگی به خوبی از بین رفته باشند. معمولا برای قرار گرفتن لامینیت روی دندان نیازی به تراش دندان نیست مگر در مواردی که دندان ها اختلاف اندازه داشته باشند ( دندان ها بزرگ و کوچک باشند) و یا اینکه دندان ها روی هم رفتگی شدیدی داشته باشند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر سعید میرزایی

درباره نویسنده

پروتز دندان | لمینیت دندان | ایمپلنت دندان
دکتر سعید میرزایی در دندانپزشکی صبا متخصص در پروتز های دندانی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی : اصلاح طرح لبخند ، ایمپلنت دندان ، لمینیت دندان ، پروتز دندان ثابت ، پروتز دندان متحرک ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان و ...

پاسخ

یک × دو =

Call Now Button